DOPRAVA

Objednaný tovar vám v rámci Slovenskej republiky doručíme Slovenskou Posťou, a v Komárne a blískom okolí vlastným rozvozom. O odoslaní zásielky budete informovaní e-mailom. Doručovanie prebieha v rámci pracovných dní. Objednávky prijaté v piatok a počas víkendu budú spracované nasledujúci pracovný deň, teda v pondelok. Cenu dopravy účtujeme podľa váhy balíka. Nižšie uvádzame tabuľku s váhami a zodpovedajúcimi cenami. Náš systém vám automaticky preráta cenu dopravy podľa váhy balíka. Váhy medov a ďalších produktov na našom e-shope uvádzame netto, doprava počíta váhu produktov aj s obalom.

 

TYP DOPRAVY HMOTNOSŤ CENA DOPRAVY
 Slovenská pošta  od 0 do 5kg, do 150 €  3,9 €
 Slovenská pošta  nad 5 kg do 10kg, do 150 € 4,9 €
 Slovenská pošta  nad 10 kg do 15kg, do 150 € 10 €
 Slovenská pošta  nad 15 kg do 20kg, do 150 € 11 €

Slovenská pošta

 nad 20 kg do 25kg, do 150 € 12 €
 Slovenská pošta  nad 25 kg do 30kg, do 150 € 14 €
 Slovenská pošta  nad 150 €  ZDARMA
 Osobný odber  Komárno (l. Madácha 2796/12, 945 01 Komárno)  ZDARMA
 Rozvoz v KN  Doručenie v rámci Komárna a okolí (Moča, Patince, Radvaň nad Dunajom, Žitava nad Dunajom, Iža, Malá Iža, Marcelová, Chotín, Komárno, Hadovce, Nová Stráž  ZDARMA

 

Slovenská pošta – Doručenie na adresu

Slovenská pošta vám tovar zvyčajne doručí nasledujúci deň po expedovaní z nášej farmy z nášho skladu. Tovar je doručovaný v pracovných dňoch od 8:00 do 18:00. O stave objednávky a doručení zásielky je príjemca priebežne informovaný e-mailom. V určitých prípadoch môže byť zásielka rozdelená a doručená na viac častí. Vo vlastnom záujme si prosím detailne skontrolujte, či zásielka nie je poškodená, neskoršiu reklamáciu nám už dopravca neuzná. V prípade poškodenia to uveďte do preberacieho protokolu, alebo nás ihneď kontaktujte. Ďakujeme!

 

Osobný odber

V Komárne (l. Madácha 2796/12, 945 01 Komárno)

O termíne, kedy bude Vami objednaný tovar pripravený na vyzdvihnutie Vás budeme informovať e-mailom, alebo telefonicky.

 

Rozvoz v KN

Doručenie v rámci Komárna a okolí

Moča, Patince, Radvaň nad Dunajom, Žitava nad Dunajom, Iža, Malá Iža, Marcelová, Chotín, Komárno, Hadovce, Nová Stráž

PLATBA

Ponúkame vám takmer všetky možnosti platby za objednaný tovar. Nie sme platiteľmi DPH.

 

TYP PLATBY POZNÁMKA CENA PLATBY
 Platba na dobierku   Platba kartou, alebo v hotovosti kuriérovi  1,80 €
 Bankový prevod ZDARMA
 Stripe platba kartou ZDARMA
 Pri osobnom odbere – Hotovosť ZDARMA

 

Platba na dobierku

Úhradu uskutočníte v hotovosti alebo platobnou kartou pri preberaní tovaru pracovníkovi, ktorý zabezpečuje doručenie.

 

Bankový prevod

Platba prevodom na bankový účet. Pri platbe je potrebné uviesť variabilný symbol (číslo objednávky), ktorý je dôležitý pre priradenie platby k objednávke. Tovar je expedovaný až po pripísaní platby na náš bankový účet. V prípade, že platbu neevidujeme na našom bankovom účte do 5 dní po prijatí objednávky, objednávka môže byť stornovaná.

 

Platba kartou

Rýchla a bezpečná úhrada tovaru platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány Stripe sa uhradí po dokončení transakcie. Ak platíte prvýkrát kartou, na bráne Stripe budete zadávať šestnásťmiestne číslo karty, dátum expiracie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.