VČELÁRSKA NÁVŠTEVA

ASBÓTH BEE FARM

Navštívte našu včelársku záhradu. Včelárska záhrada je miesto, kde nájdete pokoj, harmóniu, mier a odpočinok medzi usilovnými včelami, ktoré každodenne tvrdo pracujú. To všetko môžete zažiť v objatí kvetov, rastlín, byliniek a ovocných stromov.

Mnoho ľudí si ani nevie predstaviť, ako presne sa priamo z úľa dostane tekuté zlato do fľaše. Dnešná generácia už asi nie je taká nadšená pracovať v záhradkárstve, nemájú vážnejší vzťah k zemi, majú málo skúseností s chovom zvierat vďaka dnešného zrýchleného svetu. V súčasnosti deti takmer nepoznajú včelárstvo ako remeslo, život včiel, stáčanie medu alebo ho poznajú len z rozprávania, médií a je to pre ne skôr raritou. Pri návšteve nášho včelárstva so svojou rodinkou môžete objaviť v sebe skutočne hlboké pocity neviditeľných opelovačov sveta a možno raz sa aj Vy alebo Vaše deti stanete šikovnými včelármi. Včely a opeľovanie sa stalo každodennou celosvetovou témou, keďže za posledné roky zaznamenali prudký úbytok včiel. Včeličky sú najdôležitejšími opeľovačmi, od nich závisí produkcia našich potravín. Cieľom nášho projektu je spoznať život včiel a ich význam vo svete.

Príďte k nám na výlet, poprechádzajte sa u nás, spoznajte život včiel, vyskúšajte prácu včelára a ochutnajte rôzne druhy pravého medu. Budeme radi, ak Vás inšpirujeme našou farmou, našim poctivým remeslom, nazeraním do tajov včelárstva.

Asboth Bee Farm je malá výroba, kde sú všetky produkty vyrobené našimi rukami s láskou, sú kvalitné a 100% prírodné. Venujte nezabudnuteľný zážitok k svojim blízkym, svojim priateľom i sebe. Zarezervujte si u nás voľný termín.

Asboth-bee-farm Výroba a predaj včelieho medu

VČELOVÝLET TRVÁ
CCA. 3-4 HODINY

Cena návštevy: 20 Eur/ osoba.
Účast pri návšteve je minimálne 4-5 osôb.
Je možnosť nás navštíviť aj individuálne/jednotlivo: 49 eur/osoba.

Asboth-bee-farm-vcelarska-navsteva-1

CENA OBSAHUJE

 • Prechádzka po včelárstve
 • Ochutnávka rôznych medov
 • Ochutnávka medoviny
 • 2x106g medu (pre jednotlivcov: 3x106g medu)
 • Káva, nápoj
 • 1 domáci maľovaný medovník
 • Požičanie včelárskeho overalu

REZERVÁCIA TERMÍNU

ASBÓTH BEE FARM

  Meno (*)

  E-mail (*)

  Telefónne číslo (*)

  Správa

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov