JEDINEČNÝ DARČEK Z VĎAKY

ASBÓTH BEE FARM

Jedinečný ďakovný darček na každú príležitosť s prispôsobiteľným štítkom (meno, logo, vlastný vzor atď.). Môžeme Vám zhotoviť aj jedinečné darčekové balíčky z kvalitných produktov z našej ponuky, za rozumnú cenu a rýchlo, podľa príležitosti (svadba, firemná akcia,…). Trochu pozornosti rodine, priateľom, kolegom.

 

Ponúkame Vám náš mini medík, ktorý je vhodný ako malý darček, na rôzne podujatia, aj pre hostí na svadbe, ako malá pozornosť alebo poďakovanie. Potešiť ním môžete svojich kolegov v práci alebo rodinu, či priateľov na svojej oslave. Vaši hostia tak na pamiatku môžu od vás dostať nielen chutnú a zdravú, ale aj krásnu pozornosť. Dizajn po konzultácii je možné prispôsobiť vašej téme, či farebnej kombinácii.

Nás mini medík môže byť aj milá spomienka na významné udalosti napr. na rozlúčku zo škôlkou, školou alebo na stužkovú, ale vieme vám urobiť mini medík aj s vaším firemným logom. Veríme, že si vyberiete ten správny druh medu a vaši hostia/klienti budú spokojní.

Včelí med vo fľašiach je z našej rodinnej firmy Asbóth Bee Farm. Odporúčame zväčša agátový med, ktorý Vám skryštalizuje zhruba až po pol roku od naliatia. Môžete si vybrať aj iný med podľa vášho želania vždy z našej aktuálnej ponuky.

Kvetový med 30g – 1 EUR

Kvetový med 50g – 2 EUR.

Konečná cena závisí od etikety a prípadnej dekorácie, pre cenovú ponuku nás prosím kontaktujte!

KONTAKTNÝ FORMULÁR

CENOVÁ PONUKA

  Meno (*)

  E-mail (*)

  Telefónne číslo (*)

  Vyberte si veľkosť fľaštičky (*)

  Vyberte si druh medu (*)

  Vyberte si tematiku (*)

  Logo

  Nahrať súbor - logo

  Chcete vlastný motív?

  Poznámka

  Nahrať súbor - motív

  Chcete extra dekoráciu?

  Správa

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov

  V najbližšej dobe Vás budeme kontaktovať.
  Želáme Vám príjemný zvyšok dňa.